
Artikkeli
8/2022 DNA Yrityksille
Miten turvaat yrityksesi tiedot pilvessä?
Pilvipalveluiden turvallisuuden arviointikriteeristö, tuttavallisemmin PiTuKri, on Fortinet-tietoturvayrityksen Principal Systems Engineer Timo Lohenojan mielestä yksi selkeimmistä pilvitietoturvan määritelmistä ja työkaluista.
Lue lisää uudesta työstä

Artikkeli
9/2023 DNA Yrityksille
Firmani tarvitsee paremmat verkkoratkaisut! Miten se onnistuu?
Jotta arki rullaa saumattomasti, tulee yhteyksien olla toimintavarmat ja turvalliset. Me DNA:lla pidämme huolen siitä, että kokonaisuus vastaa yrityksesi tarpeita ja käyttöönotto on tehty sinulle yksinkertaiseksi.

Artikkeli
9/2023 DNA Yrityksille
Suurin osa yhteydenotoista tapahtuu puhelimitse – Toimivat liittymät ja palvelut varmistavat, että jokaiseen niistä vastataan!
Olemme sitä mieltä, että yrityksen mobiili- ja vaihdepalvelun tilaamisen tulee olla yksinkertaista ja helppoa. Siksi toimitus ja käyttöönotto on tehty sinulle vaivattomaksi.