Ota yhteyttä

Yhteystiedot, Wholesale

   asiakastuki@dna.fi​​​​​​

 0800 772 311

Palvelemme arkisin klo 8-17

Yhteystiedot, Operaattorit

   operaattoritilaukset@dna.fi

Palvelemme arkisin klo 8-17

DNA Wholesalen asiantuntijat

Jussi Niemelä
Key Account Manager

Numerointi, Viestintä & Puhe ja mobiili
jussi.niemela@dna.fi

Raine Partanen
Key Account Manager

MVNO
raine.partanen@dna.fi

Jussi Linna
Key Account Manager

Verkottaminen, Kapasiteetti ja infra & Internetpalvelut
jussi.linna@dna.fi

Miia Heiskanen
Key Account Manager

Numerointi, Viestintä & Puhe ja mobiili
miia.heiskanen@dna.fi

Arja Tammelin
Key Account Manager

Kapasiteetti ja infra
arja.tammelin@dna.fi

Aleksi Viitamäki
Key Account Manager

Verkottaminen, Kapasiteetti ja infra & Internetpalvelut
aleksi.viitamaki@dna.fi

Leena Raatikainen
Key Account Manager

Operaattoripalvelut
leena.raatikainen@dna.fi

Tapio Heiskanen
Key Account Manager

Operaattoripalvelut
tapio.heiskanen@dna.fi

Jussi Linna
Key Account Manager

Verkottaminen, Kapasiteetti ja infra & Internetpalvelut
jussi.linna@dna.fi

Aleksi Viitamäki
Key Account Manager

Verkottaminen, Kapasiteetti ja infra & Internetpalvelut
aleksi.viitamaki@dna.fi

Jussi Linna
Key Account Manager

Verkottaminen, Kapasiteetti ja infra & Internetpalvelut
jussi.linna@dna.fi

Arja Tammelin
Key Account Manager

Kapasiteetti ja infra
arja.tammelin@dna.fi

Aleksi Viitamäki
Key Account Manager

Verkottaminen, Kapasiteetti ja infra & Internetpalvelut
aleksi.viitamaki@dna.fi

Jussi Linna
Key Account Manager

Verkottaminen, Kapasiteetti ja infra & Internetpalvelut
jussi.linna@dna.fi

Aleksi Viitamäki
Key Account Manager

Verkottaminen, Kapasiteetti ja infra & Internetpalvelut
aleksi.viitamaki@dna.fi

Miia Heiskanen
Key Account Manager

Numerointi, Viestintä & Puhe ja mobiili
miia.heiskanen@dna.fi

Jussi Niemelä
Key Account Manager

Numerointi, Viestintä & Puhe ja mobiili
jussi.niemela@dna.fi

Miia Heiskanen
Key Account Manager

Numerointi, Viestintä & Puhe ja mobiili
miia.heiskanen@dna.fi

Jussi Niemelä
Key Account Manager

Numerointi, Viestintä & Puhe ja mobiili
jussi.niemela@dna.fi

Raine Partanen
Key Account Manager

MVNO
raine.partanen@dna.fi

Miia Heiskanen
Key Account Manager

Numerointi, Viestintä & Puhe ja mobiili
miia.heiskanen@dna.fi

Jussi Niemelä
Key Account Manager

Numerointi, Viestintä & Puhe ja mobiili
jussi.niemela@dna.fi

Tapio Heiskanen
Key Account Manager

Operaattoripalvelut
tapio.heiskanen@dna.fi

Leena Raatikainen
Key Account Manager

Operaattoripalvelut
leena.raatikainen@dna.fi

DNA Towerin asiantuntijat

Antti Koskinen
Toimitusjohtaja

DNA Tower
antti.koskinen@dna.fi

Topi Martin
Kaupallinen johtaja

DNA Tower
topi.martin@dna.fi